Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 18 sierpnia 2019

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie20. niedziela zwykła - 18 sierpnia 2019

Homilia ks. abp. Marka Jędraszewskiego - 1 sierpnia 2019

Metropolita Krakowski Arcybiskup JędraszewskiHomilia ks. abp. Marka Jędraszewskiego wygłoszona w Kościele Mariackim z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego - 1 sierpnia 2019

Przewodniczący Episkopatu o LGBT+

Apel Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych na sierpień - miesiąc abstynencji 2018Szacunek dla konkretnych osób nie może jednak prowadzić do akceptacji ideologii, która stawia sobie za cel przeprowadzenie rewolucji w zakresie społecznych obyczajów i międzyosobowych relacji.

Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 11 sierpnia 2019

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie19. niedziela zwykła - 11 sierpnia 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 4 sierpnia 2019

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie18. niedziela zwykła - 4 sierpnia 2019