Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 9 lutego 2020

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie5. niedziela zwykła - 9 lutego 2020

1. Kalendarz liturgiczny:
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki;
    • we wtorek – wspomnienie NMP z Lourdes;
    • w piątek – święto ŚŚ. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Jest to dzień rocznicy świeceń kapłańskich naszego ks. Proboszcza, którego polecamy Waszej modlitwie.
  2. Spotkanie grupy wsparcia 'Nadzieja' dla osób opuszczonych przez współmałżonka, samotnych po rozwodzie i w separacji jest we wtorek o godz. 18:30, na plebanii.
  3. W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca. Duszpasterstwo osób stanu wolnego “Grupa 33” zaprasza kawalerów i panny na Eucharystię o godz. 18:30 w dolnym kościele oraz spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.
  4. Przyszła niedziela to nasza niedziela finansowa. Nadal mamy do spłaty zaległość za już wykonane prace remontowe. Dlatego 'Bóg zapłać!' za wszelką pomoc!
  5. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 44 i 45 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 12 lutego, a za Waszych zmarłych 19 lutego o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku z bl. 46 i 47. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30.