Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 26 stycznia 2020

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie3. niedziela zwykła - 26 stycznia 2020

1. Dzisiaj przeżywamy w całym Kościele niedzielę Słowa Bożego. Weźmy do ręki Pismo święte i zastanówmy się: Jak Słowo Boże praktycznie wcielić we własne życie?
  2. 'Bóg zapłać!' za ofiary złożone w niedzielę finansową na nasz kościół.
  3. W I sobotę miesiąca zapraszmy na Mszę św. w intencji Róż różańcowych z modlitwą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi oraz nabożeństwo pięciu I sobót o godz. 7:00. Zmianka różańcowa po nabożeństwie.
  4. Osoby, które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza po kolędzie, a nadal tego pragną, prosimy o zgłoszenie się dzisiaj do zakrystii celem ustalenia terminu wizyty duszpasterskiej.
  5. Zapraszamy na Mszę św. w dni powszednie o godz. 7:00 i 18:00.
  6. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku podczas ferii szkolnych.
  7. W dniach 19 – 26 września 2020 r. organizujemy 8-dniową parafialną pielgrzymkę autokarową do sanktuariów we Francji. Odwiedzimy miejsca objawień Matki Bożej w Lourdes i w La Salette. Będziemy w Rocamadour na francuskim szlaku św. Jakuba do Santiago de Compostela, a także w Carcassonne, Avignone i Ars. Koszt pielgrzymki: 2350 zł. Szczegółowy program pielgrzymki jest na stronie internetowej parafii. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  8. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 38, 39, 40 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 29 stycznia, a za Waszych zmarłych 5 lutego o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku z bl. 41 i 42. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30.
  9. Harmonogram kolędy: Kolęda - Wizyta duszpasterska 2019 / 2020