Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 19 stycznia 2020

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie2. niedziela zwykła - 19 stycznia 2020

1. Dzisiaj przypada niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary na nasz kościół, także za te przekazywane podczas kolędy. Kolejną ratę za wykonane prace remontowe mamy zapłacić pod koniec stycznia.
  2. Zapraszamy na spotkanie opłatkowe dla Róż różańcowych, Legionu Maryi i Radia Maryja, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 26 stycznia, o godz. 17:00, w sali św. Jana Pawła II.
  3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy siostry benedyktynki, które kwestują na rozbudowę przedszkola.
  4. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 35, 36, 37 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 22 stycznia, a za Waszych zmarłych 29 stycznia o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Stoku z bl. 38, 39, 40. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30
  5. Harmonogram kolędy: Kolęda - Wizyta duszpasterska 2019 / 2020