Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 12 stycznia 2020

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w KrakowieŚwięto Chrztu Pańskiego - 12 stycznia 2020

1. Dzisiejszym świętem Chrztu Pańskiego kończy się cykl obchodów skupiony wokół misterium Wcielenia tzn. Zwiastowanie, Boże Narodzenie i Objawienie Pańskie, które wspominają początek naszego zbawienia i komunikują nam pierwociny Misterium Paschalnego. Od jutra do wtorku przed Wielkim Postem mamy już tzw. Okres Zwykły.
  2. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę na 17 30 na różaniec i Mszę św. w intencji Radia Maryja,TV Trwam, ojców posługujących i siostry zakonne, ofiarodawców żyjących i zmarłych oraz za kapłanów i siostry zakonne z naszej Parafii .Będzie można złożyć ofiarę do puszek.
  3. W czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza pragnących uwielbiać tajemnicę Krwi Chrystusa na modlitwę o godz. 17.00 w kościele.
  4. Również w czwartek 16 stycznia nasza Parafia zaproszona jest na adorację nocną w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Rozpoczęcie od 21.00 w kaplicy adoracji. Wszystkich członków naszych grup parafialnych i chętnych serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek:
    • Nabożeństwo i spotkanie Duszpasterstwa Niesakramentalnych Związków Małżeńskich o godz. 18.00 w dolnym kościele.
    • W górnym kościele o 18.00 Msza św. i spotkanie Grupy św. O. Pio
  6. W przyszłą niedzielę 19 stycznia po Mszy św. o 11.00 uczniowie SP 129 zapraszają na Przedstawienie Jasełkowe pt. „Gdzie jesteś Mały Książe“ - serdecznie zapraszamy.
  7. Dziękujemy mieszk. os. Na Stoku z bl. 30,30A i 31 za troskę o kościół w tym tygodniu. W waszej intencji zostanie oprawiona Msza św. 15 stycznia a za Waszych zmarłych 22 I o godz. 18.00.
    O opiekę nad świątynią prosimy mieszkańców os. Na Stoku z bl. 35, 36 i 37 Kościół sprzątamy jutro od godz. 18.30 i w sobotę od godz. 7.30
  8. Harmonogram kolędy: Kolęda - Wizyta duszpasterska 2019 / 2020