Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 5 stycznia 2020

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie2. niedziela po Narodzeniu Pańskim - 5 stycznia 2020

1. Dzisiaj przypada pierwsza rocznica sakry biskupiej bp. Janusza Mastalskiego. Modlimy się w jego intencji oraz o wybór nowego biskupa pomocniczego dla naszej archidiecezji.
  2. Jutro przypada uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli).
    • Porządek nabożeństw niedzielny.
    • Taca przeznaczona będzie na misje.
    • Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kadzidła.
    • Zespół charytatywny będzie rozprowadzał w tym dniu kadzidło i kredę do oznaczenia drzwi naszych mieszkań.
  3. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w parafialnym „ORSZAKU TRZECH KRÓLI” w poniedziałek 6 stycznia. Biorący udział w orszaku przebierają się w stroje królewskie i zakładają koronę na głowę. Spotykamy się przy fontannie przed wejściem do dolnego kościoła o godz. 10:45. Następnie przejdziemy do żłóbka i na Eucharystię o godz. 11:00.
  4. W piątek o godz. 18.30, w dolnym kościele, Msza św. i spotkanie Duszpasterstwa osób stanu wolnego „Grupa 33”. Zapraszamy kawalerów i panny.
  5. Przypominamy, że od 1 stycznia 2020 nie ma Mszy św. o godz. 7:30 w dni powszednie.
  6. Dziękujemy mieszkańcom os. Na Stoku z bl. 28A i 29A za troskę o kościół w tym tygodniu. W Waszej intencji zostanie odprawiona Msza św. 8 stycznia, a za Waszych zmarłych 15 stycznia, o godz. 18.00.
    O opiekę nad świątynią prosimy mieszkańców os. Na Stoku z bl. 30, 30A i 31. Kościół sprzątamy we wtorek od godz. 18.30 i w sobotę od godz. 7.30.
  7. Harmonogram kolędy: Kolęda - Wizyta duszpasterska 2019 / 2020