Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 5 maja 2019

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie3. niedziela wielkanocna - 5 maja 2019

1. Zaproszenie Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego na procesję św. Stanisława 12 maja 2019.
  2. Kalendarz liturgiczny:
    • w poniedziałek – święto App. Filipa i Jakuba;
    • w środę – urczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej;
  3. W imieniu organizatorów i rodziny dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się modlitewnie w nieustającą koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji chorej Moniki Zielińskiej.
  4. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w niedziele o godz. 16:45, w dni powszednie o godz. 17:30. Codziennie w maju o godz. 21:00 - Apel Jasnogórski.
  5. W piątek, ze względu na próbę dla dzieci przed I Komunią św., nie będzie adoracji.
  6. W II piątek miesiąca o godz. 18:30 Eucharystia i spotkanie Duszpasterstwa Osób Stanu Wolnego 'Grupa 33', w dolnym kościele. Zapraszamy!
  7. Biuro Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Zakopanego i Ludźmierza dnia 13 maja 2019. Wyjazd o godz. 8:00. Zapisy w Biurze w niedzielę i środę w czasie dyżuru. Więcej informacji w gablocie. Prosimy o szybką decyzję.
  8. Punkt Opieki nad Chorym w Domu PCK zatrudni odpłatnie opiekunów chorych. Więcej informacji w gablocie.
  9. Oaza rodzin i ks. Marcin zapraszają na dwudniową pielgrzymkę Zamość-Roztocze w dniach 1-2 czerwca 2019. W programie: Zamość, Sanktuarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Roztoczański Park Narodowy. Cena 285 zł (zawiera przejazd autokarem, nocleg, obiadokolację, śniadanie i obiad oraz opiekę pilota i przewodnika). Zapisy w zakrystii wraz z zaliczką 100 zł od osoby.
  10. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Petofiego z bl. 16, 18,20 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 8 maja, a za Waszych zmarłych 15 maja o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Petofiego bl. 22, 24, 26. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.