Ogłoszenia Duszpasterskie na poniedziałek 22 kwietnia 2019

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w KrakowiePoniedziałek w oktawie Wielkanocy - 22 kwietnia 2019

1. Dzisiaj wspieramy finansowo Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  2. Dziękujemy wszystkim księżom, katechetom oraz innym nauczycielom, za ich służbną postawę wobec młodzieży i umożliwienie im zdawania egzaminów w normalnym terminie.
  3. Dzieci z klas III ze SP 98 i 129 zapraszamy na katechezy przygotowujące do I Komunii św. w środę i piątek o godz. 8:00, w sali na plebanii.
  4. W piątek 26 kwietnia o godz. 18:00 ks. bp Jan Zając udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Próby przed bierzmowaniem będą w środę o godz. 19:00 i w czwartek o godz. 18:30, w kościele. Obecność kandydatów obowiązkowa.
  5. W przyszłą niedzielę, w Święto Miłosierdzia Bożego, przypada nasz parafialny odpust. Suma z procesją o godz. 11:00. Zapraszamy panów do baldachimu, poczty sztandarowe, panie ze świecami i w strojach regionalnych, służbę liturgiczną, dziewczynki sypiące kwiaty.
  6. W niedzielę odpustu o godz. 17:00, w cyklu: Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich odbędzie się Koncert Paschalny. Wykonawcami będą francuski wirtuoz, „Paganini barokowej wiolonczeli”, Bruno Cocset oraz kierownik katedry Historycznych Praktyk Wykonawczych na Akademii Muzycznej w Katowicach, Marek Pilch. W ich wykonaniu usłyszymy dzieła Johanna Sebastiana Bacha. Wstęp wolny.
  7. Ks. Piotr zaprasza na majówkę rowerową do Tyńca - 1 maja o godz. 9:30.
  8. 'Bóg zapłać!' parafianom z bl. 43 os. Na Wzgórzach za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 24 kwietnia, a za Waszych zmarłych 1 maja o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Petofiego nr 4, 6, 8, 10, 12, 14. Kościół sprzątamy we wtorek od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.