Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 17 lutego 2019

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie6. niedziela zwykła – 17 lutego 2019

1. Dzisiaj przypada niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary na nasz kościół.
  2. W budynku Szkoły Podstawowej Nr 98 trwa akcja honorowego krwiodawstwa, w godz.10:00 – 14:00.
  3. Zapraszamy na katechezy nowej ewangelizacji dla dorosłych i młodzieży. Pierwsza katechaza dzisiaj o godz. 20:00, w dolnym kościele. Następne we wtorki i czwartki o godz. 19:00, w dolnym kościele.
  4. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o godz. 18:00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny, RM i TV Trwam, ojców i księży, ofiarodawców żyjących i zmarłych. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszek.
  5. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek o godz. 17:00, na koronkę w kościele.
  6. W piątek, 22 lutego, o godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prośby o modlitwę przez jego wstawiennictwo proszę składać do środy włącznie, do skrzynki przy chrzcielnicy. Kancelaria będzie czynna w piątek do godz. 17:00.
  7. W piątek o godz. 19:00 adoracja młodych “Chrystus na Wzgórzach”. Zapraszamy!
  8. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Wzgórzach z bl. 17A (klatka III i IV) oraz bl.17D za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 20 lutego, a za Waszych zmarłych 27 lutego o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z os. Na Wzgórzach bl. 19, 23 i 24. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.