Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 10 lutego 2019

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie5. niedziela zwykła – 10 lutego 2019

1. Kalendarz liturgiczny:
    • w poniedziałek – wspomnienie NMP z Lourdes;
    • w czwartek – święto ŚŚ. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Jest to dzień 37. Rocznicy świeceń kapłańskich naszego ks. Proboszcza, którego polecamy Waszej modlitwie.
  2. Spotkanie grupy wsparcia 'Nadzieja' dla osób opuszczonych przez współmałżonka, samotnych po rozwodzie i w separacji jest we wtorek o godz. 18:30, na plebanii.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca.
    • O godz. 15:00 Msza św. i adoracja eucharystyczna do godz. 18:00.
    • O godz. 18:00 w górnym kościele Eucharystia i spotkanie grupy św. o. Pio.
    • O godz. 18:00 w dolnym kościele nabożeństwo i spotkanie Duszpasterstwa Osób Żyjących w Niesakramentalnych Związkach Małżeńskich.
  4. W przyszłą niedzielę przypada niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za ofiary przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę akcja honorowego krwiodawstwa, w godz.10:00 – 14:00 w budynku Szkoły Podstawowej Nr 98.
  6. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Wzgórzach z bl. 17A (klatka I i II) oraz 17C za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 13 lutego, a za Waszych zmarłych 20 lutego o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z os. Na Wzgórzach bl. 17A (klatka III i IV) oraz bl.17D. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.