Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 5 sierpnia 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie18. niedziela zwykła – 5 sierpnia 2018

1. Kalendarz liturgiczny:
    • poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego;
    • środa – św. Dominika, kapłana;
    • czwartek – św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy;
    • piątek – św. Wawrzyńca, diakona;
    • sobota – św. Klary, dziewicy.
  2. Zmianka różańcowa jest dziś po Mszy św. o godz. 16:00 w intencji Róż.
  3. W sobotę, 11 sierpnia, o godz. 17:30 Nowenna Jubileuszowa w intencji Ojczyzny.
  4. Dziękujemy kierowcom, którzy przekazali z okazji święta św. Krzystofa na rzecz MIVA Polska kwotę 3555 zł. Pieniądze te są przeznaczone na zakup środków transportu dla misji w świecie.
  5. Biuro Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Zakopanego-Krzeptówek dnia 20 sierpnia 2018. Prosimy o szybkę decyzję z uwagi na wyjazd połączony z inną parafią. Więcej informacji w gablocie.
  6. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Stoku z bl. 11, 12 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 8 sierpnia, a za Waszych zmarłych 22 sierpnia o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z os. Na Stoku z bl. 13. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.