Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 29 lipca 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie17. niedziela zwykła – 29 lipca 2018

1. W kalendarzu liturgicznym:
    • We wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;
    • W środę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła;
    • W sobotę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  2. Dzisiaj z racji wspomnienia św. Krzysztofa w minioną środę, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów na parkingu przykościelnym. Pieniądze zebrane przy tej okazji zostaną przekazane na środki transportu dla misjonarzy. W sklepiku „Pod Wieżą” można nabyć symbole ryby na samochód – znaki chrześcijańskiego kierowcy.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    • W I czwartek – Godzina Święta o godz. 17.00, na którą zaprasza Straż Honorowa NSPJ.
    • W I piątek – spowiedź św. w godz. 6.30 - 8.00 i 16.00 - 18.30.
    • W I sobotę – o godz. 7.00 Msza św. w intencji Róż Różańcowych i nabożeństwo I sobót miesiąca. Przed Mszą św. różaniec.
  4. Ostatnie dwa dyżury w Poradni Prawnej przy naszej parafii w czwartki 2 i 9 sierpnia od godz. 18.30. Potem nastąpi przerwa w funkcjonowaniu poradni.
  5. Mieszkańcom z os. Na Stoku 10, 10A, 10B, 10C, 10D dziękujemy za troskę o kościół w tym tygodniu oraz złożoną ofiarę. W Waszej intencji zostanie odprawiona Msza św. 1 sierpnia, a za Waszych zmarłych 8 sierpnia o godz. 18.00.
    O opiekę nad świątynią prosimy mieszkańców z os. Na Stoku 11 i 12. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18.30 i w sobotę od godz. 8.00.