Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 22 lipca 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie16. niedziela zwykła – 22 lipca 2018

1. Składamy serdeczne 'Bóg zapłać!' za ofiary złożone w niedzielę finansową na nasz kościół.
  2. Dziś 22 dnia miesiąca o godz. 17.00 nabożeństwo z modlitwami za przyczyną św. Jana Pawła II-go z uczczeniem Jego relikwii .
  3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu
    • w poniedziałek św. Brygidy patronki Europy
    • we wtorek św. Kingi
    • w środę św. Jakuba Apostoła . W tym dniu kierowcy i podróżujący czczą również swego patrona św. Krzysztofa
    • w czwartek świętych Joachima i Anny rodziców NMP
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów na parafialnym parkingu.
  5. "Bóg zapłać!" parafianom z Os. Na Stoku z bloków 6,7,8 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 25 lipca, a za Waszych zmarłych 1 sierpnia o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z Os. Na Stoku 10, 10A, 10B, 10C, 10D . Kościół sprzątamy jutro od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 8:00.