Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 15 lipca 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie15. niedziela zwykła – 15 lipca 2018

1. Z kalendarza liturgicznego:
    • w poniedziałek – wspomn. NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej)
    • w środę – św. Szymona z Lipnicy
    • w piątek – bł. Czesława
  2. Dzisiaj po Mszy św. o g. 19.00 nabożeństwo fatimskie z procesją. Zapraszamy.
  3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na nasze inwestycje parafialne. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół.
  4. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o 17.30 na różaniec oraz o 18.00 na Mszę św. i nowennę w intencjach RM, TV TRWAM, ojców i siostry posługujących, księży z naszej parafii oraz ofiarodawców żywych i zmarłych. Po Mszy św. spotkanie w klubie „Promyk”.
  5. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza wszystkich pragnących uwielbiać tajemnicę Krwi Zbawiciela w III czwartek miesiąca na g. 17.00. Po Mszy św. spotkanie z siostrą Krystyną z Częstochowy.
  6. Bóg zapłać tym, którzy troszczyli się o nasz kościół w minionym tygodniu. W waszej intencji odprawimy Mszę św. 18.07. a za waszych zmarłych 25.07 o g. 18.00.
    W tym tygodniu prosimy parafian z os. Na Stoku 6, 7, 8.