Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 8 lipca 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie14. niedziela zwykła – 8 lipca 2018

1. Kalendarz liturgiczny:
    • w środę – święto św. Benedykta, patrona Europy;
    • w czwartek – wspomnienie św. Brunona, biskupa i męczennika;
    • w piątek – śś. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  2. Ks. kanonik Stanisław Milewski obchodzi swoje 80 urodziny. Msza św. w jego intencji jest dzisiaj o godz. 9:30. Księdzu Jubilatowi życzymy zdrowia i wielu łask Bożych na dalsze lata.
  3. Zmianka różańcowa, dziś po Mszy św. o godz. 16:00 w intencji Róż.
  4. W środę 11 lipca zapraszamy na Nowennę Jubileuszową za Ojczyznę. O godz. 17:30 różaniec, o godz. 18:00 Msza św. z kazaniem.
  5. W przyszłą niedzielę przypada niedziela finansowa. Wobec wypiętrzenia się podłoża w podbudowie estakady i przenikania wody do wewnątrz, wykonujemy konieczne zabezpieczenia i naprawy. Natomiast w przyszłym roku rozpoczniemy gruntowny remont estakady i obejścia wokół kościoła. Są to prace kosztowne, dlatego będą prowadzone etapami. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.
  6. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Luborzyckiej, Ks. Hyca, Korohody, Płaskiej, Fregee’go i Kamberskiego za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 11 lipca, a za Waszych zmarłych 18 lipca o godz. 18:00.
    W tym tygodniu rozpoczyna dyżur os. Na Stoku, zapraszamy parafian z bl. 3, 4, 5. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.