Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 24 czerwca 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie12. niedziela zwykła – 24 czerwca 2018

1. Składamy 'Bóg zapłać!' za ofiary złożone w niedzielę finansową na nasz kościół.
  2. Od jutra obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw. Nie ma Mszy św. w dni powszednie o godz. 7:30 i w niedzielę o godz. 12:30.
  3. W czwartek ks. prałat Jan Głód obchodził będzie 59. Rocznicę święceń kapłańskich. Księdza Prałata polecamy Waszej modlitwie. Msza św. dziękczynna w jego intencji będzie w środę o godz. 18:00.
  4. W piątek przypada uroczystość ŚŚ. App. Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. o godz.: 6:30, 8:00, 9:30, 16:00 i 19:00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W piątek o godz. 18:00 w dolnym kościele nabożeństwo i spotkanie Duszpasterstwa Osób Żyjących w Niesakramentalnych Związkach Małżeńskich.
  6. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją wokół kościoła. Zapraszamy do udziału i posługi w procesji: poczty sztandarowe, dzieci sypiące kwiaty, panów do baldachimu, panie ze świecami.
  7. Zmianka różańcowa będzie w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 16:00 w intencji Róż.
  8. Decyzją Metropolity Krakowskiego abp. Marka Jędraszewskiego, z dniem 25 sierpnia został odwołany z naszej parafii ks. Maciej Winiarski, a na jego miejsce przychodzi ks. Piotr Gębka dotychczasowy wikariusz parafii Karniowice – Dulowa. Księdzu Maciejowi życzymy Bożej opieki w nowym miejscu, którym będzie parafia św. Jadwigi Królowej w Krakowie – Kliny Borkowskie.
  9. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Grębałowskiej (nr 1-48), Bożywoja i Jubileuszowej za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 27 czerwca, a za Waszych zmarłych 4 lipca o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Grębałowskiej (nr 49-86), Florkowskiego, Stary Gościniec, Gerlaha, Folwarczna z przyległymi, Ks. Kaczyńskiego i Kirchmajera. Kościół sprzątamy jutro od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 8:00.