Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 17 czerwca 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie11. niedziela zwykła – 17 czerwca 2018

1. Dzisiaj przypada niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za wszelkie ofiary na nasz kościół. Aktualnie naprawiamy uszkodzoną estakadę i schody za kościołem.
  2. W ambulansie koło kościoła trwa akcja honorowego krwiodawstwa, w godz.10:00 – 14:00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci NSPJ w niedziele o godz. 16:45, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz 19:00 nabożeństwo fatimskie z procesją.
  5. Kończy się akcja pomocy dla szpitali na misjach „Opatrunek na ratunek”. Dziękujemy wolontariuszom i ofiarodawcom.
  6. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o godz. 18:00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny, RM i TV Trwam, ojców i księży, ofiarodawców żyjących i zmarłych. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek. Trwają zapisy na pielgrzymkę RM na Jasną Górę w dniu 7 lipca. Proszę się zapisywać w Biurze RM w niedzielę w godz. 7:00 – 11:00 i w środę w godz. 17:00 – 18:00.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza pragnących modlitewnie uwielbiać tajemnicę Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 17:00, w kościele.
  8. Msza św. na zakończenie roku szkolnego jest dla gimnazjalistów w czwartek o godz. 18:00, a dla SP w piątek: kl. 4 – 7 o godz. 9:00, kl. 0 – 3 o godz. 11:00.
  9. W piątek, dnia 22 czerwca, jesteśmy zaproszeni z pielgrzymką dekanalną do Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach. O godz. 17:00 Msza św., a po niej procesja światła w Ogrodzie różańcowym. Serdecznie zapraszamy!
  10. Tych, którzy nie mogą pojechać do Łagiewnik, o godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w naszym kościele. Prośby o modlitwę przez jego wstawiennictwo proszę składać do środy włącznie, do skrzynki przy chrzcielnicy. Kancelaria będzie czynna w piątek do godz. 17:00.
  11. Wspólnota Misericordia zaprasza na Mszę św. dziękczynną z okazji 35. Rocznicy jej powstania, wszystkich, którzy kiedykolwiek do niej należeli, w piątek o godz. 15:00
  12. W sobotę, 23 czerwca, na Jasnej Górze odbędzie się pielgrzymka mężczyzn pod hasłem: Męskie oblężenie Jasnej Góry. Początek o godz. 14:00, więcej na plakacie.
  13. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Stokowej, Twaroga i Studziennej za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 20 czerwca, a za Waszych zmarłych 27 czerwca o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Grębałowskiej (nr 1-48), Bożywoja i Jubileuszowej. Kościół sprzątamy jutro od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 8:00.