Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 10 czerwca 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w KrakowieRocznica konsekracji kościoła – 10 czerwca 2018

1. Obchodzimy rocznicę konsekracji naszego kościoła. Pamiętamy o budowniczych i ofiarodawcach tej świątyni oraz tych, którzy się o nią troszczą dzisiaj.
  2. Dzisiaj przypada rocznica święceń kapłańskich ks. Mirosława i ks. Macieja, a w czwartek ks. Marcina. Polecamy ich Najświętszemu Sercu Jezusa i prosimy o nowe powołania do kapłaństwa z naszej parafii.
  3. Nabożeństwo ku czci NSPJ jest w niedziele o godz. 16:45, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00.
  4. Spotkanie grupy wsparcia 'Nadzieja' dla osób opuszczonych przez współmałżonka, samotnych po rozwodzie i w separacji jest we wtorek o godz. 18:30, na plebanii.
  5. W środę o godz. 19:00, na plebanii, odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O godz. 15:00 Msza św. i adoracja eucharystyczna do godz. 18:00. O godz. 18:00 Eucharystia i spotkanie grupy św. o. Pio.
  7. Spotkanie Duszpasterstwa Osób Żyjących w Niesakramentalnych Związkach Małżeńskich jest przełożone na 29 czerwca 2018.
  8. W przyszłą niedzielę kończy się akcja pomocy dla szpitali na misjach „Opatrunek na ratunek”. Dziękujemy wolontariuszom i ofiarodawcom.
  9. Za tydzień przypada nasza niedziela finansowa. Musimy w trybie pilnym wymienić zabezpieczenie przed ptakami na wieży oraz usunąć awarię na estakadzie. Za wszelką pomoc składamy 'Bóg zapłać!'.
  10. W przyszłą niedzielę akcja honorowego krwiodawstwa, w godz.10:00 – 14:00 w budynku Szkoły Podstawowej Nr 98.
  11. Nabożeństwo fatimskie z procesją jest w przyszłą niedzielę.
  12. W piątek, dnia 22 czerwca, jesteśmy zaproszeni z pielgrzymką dekanatu Kraków-Bieńczyce do Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach. O godz. 17:00 Msza św., a po niej procesja światła w Ogrodzie różańcowym. Serdecznie zapraszamy!
  13. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Kantorowickiej (od Geodetów do nr 1), Geodetów z przyległymi i Łąckiej za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 13 czerwca, a za Waszych zmarłych 20 czerwca o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Stokowej, Twaroga i Studziennej (do Stefczyka). Kościół sprzątamy jutro od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 8:00.