Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 27 maja 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w KrakowieUroczystość Najświętszej Trójcy – 27 maja 2018

1. "Bóg zapłać!" za ofiary złożone w niedzielę finansową na nasz kościół w wysokości 4250 zł.
  2. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).
    • O godz. 11:00 Msza św. i procesja eucharystyczna ulicami naszego osiedla.
    • Z uwagi na procesję nie ma Mszy św. o godz. 12:30.
    • Prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na trasie procesji, zwłaszcza w miejscach budowy ołtarzy.
    • Zapraszamy panów do baldachimu, asysty do ferertonów i chorągwi, dziewczynki sypiące kwiaty i dzieci pierwszokomunijne, panie ze świecami i w strojach regionalnych, ministrantów i lektorów.
    • Oddajmy cześć Bogu obecnemu wśród nas w Najświętszym Sakramencie.
  3. W oktawie Bożego Ciała codziennie procesja eucharystyczna wokół kościoła, po Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy dzieci i dorosłych.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w godz. 6:30 – 8:00 i 15:00 – 18:30 (przerwa w godz. 16:30 - 17:00).
  5. Małżonków, szczególnie tych którzy zawarli sakrament w czerwcu, Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na Mszę św. połączoną ze specjalnym błogosławieństwem w I piątek o godz. 19:30, w dolnym kościele. O godz. 19:00 różaniec.
  6. Zmianka różańcowa będzie w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 16:00 w intencji Róż.
  7. Przypominamy, że od niedzieli 3. czerwca będziemy przyjmować intencje mszalne na rok 2019, w kancelarii w godzinach urzędowania lub w zakrystii po Mszy św.
  8. "Bóg zapłać!" parafianom ul. Kocmyrzowskiej, Bukszpanowej, Niebyłej, Cieślińskiej-Brzeskiej i Kantorowickiej za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 30 maja, a za Waszych zmarłych 6 czerwca o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Kantorowickiej (od Kocmyrzowskiej do Geodetów) i Obwodowej. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.