Majówka w drodze 2018

Majówka w drodze. VII Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach do Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii ZebrzydowskiejXI Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach do Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 26 maja 2018.

W sobotę 26 maja 2018r. wyruszy, jednodniowa, XI Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach do Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Trasa liczy 33 km. Chętni, którzy chcieliby podjąć trud pieszej pielgrzymki, proszeni są o zapisywanie się do 24 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (punkt INFORMACJI k. Domu Duszpasterskiego) lub w parafii MB Królowej Polski w Krakowie - Nowym Ruczaju. Powrót z Kalwarii do Krakowa – autokarami. Wytrwałych zachęcamy do powrotu z Kalwarii do Krakowa NA ROWERACH.

Szczęść Boże
ks. Piotr Waligóra

Majówka w drodze. IX Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach do Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej