Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 29 kwietnia 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie5. niedziela wielkanocna – 29 kwietnia 2018

1. Spotkanie Seminarium Odnowy Wiary jest dzisiaj o godz. 16:00 w dolnym kościele.
  2. Jutro rozpoczęcie nabożeństw majowych połączone z procesją eucharystyczną po Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy asysyty do chorągwi, baldachimu, panie ze świecami, dziewczynki sypiące kwiaty, ministrantów i lektorów.
  3. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędą się w dniach 1 – 3 maja rekolekcje dla rodziców w żałobie po śmierci dziecka. Więcej na plakacie.
  4. Dnia 3 maja, w uroczystość MB Królowej Polski, Msze św. w naszym kościele będą o godz.: 6:30, 8:00, 9:30, 16:00 i 19:00. O godz. 11:00 Odpust w Arce Pana.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca.
    • Spowiedź w godz. 6:30 – 8:00 i 15:00 – 18:30 (przerwa w godz. 16:30 - 17:00).
    • O godz. 15:30 Msza św. i adoracja Najświetszego Sakramentu do godz. 18:00.
    • Małżonków, szczególnie tych którzy zawarli sakrament w maju, wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na Mszę św. połączoną ze specjalnym błogosławieństwem w I piątek o godz. 19:30, w dolnym kościele. O godz. 19:00 Różaniec.
  6. W I sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót połączone z modlitwą za rodziców oczekujących dziecka, po Mszy św. o godz. 7:00. Przed Mszą św. różaniec.
  7. “Mały Gość” na maj jest już dostępny Pod wieżą.
  8. Film z uroczystości bierzmowania można nabyć w zakrystii (cena 35 zł).
  9. Zapisy na przygotowanie dorosłych do sakramentu bierzmowania w Mogile rozpoczynają się w maju. Należy zgłosić się na furcie do o. Michała ze skierowaniem z własnej parafii oraz metryką chrztu.
  10. 'Bóg zapłać!' parafianom ul. Rycerskiej, Wierzynka, Klemensa z Ruszczy i Jaskra za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 2 maja, a za Waszych zmarłych 9 maja o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Groickiego, Leszka Czarnego, Przybosia, Przemysława II i Jana Kazimierza. Kościół sprzątamy jutro od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 8:00.