Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 14 stycznia 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie2. niedziela zwykła – 14 stycznia 2018

1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele “Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy”. Papież prosi o otwarte serce na ich los i o modlitwę. O godz. 12:30 zostanie dziś odprawiona Msza św. za migrantów i wygnańców.
  2. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o godz. 18:00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Prezydenta, Rządu, RM i TV Trwam, ojców i księży, ofiarodawców żyjących i zmarłych. Będzie można wesprzeć ofiarą te dzieła.
  3. Rodziców i rodzeństwo księży i sióstr wywodzących z naszej parafii serdecznie zapraszamy na spotkanie kolędowe na plebanii, w środę po nowennie.
  4. Abp Marek Jędraszewski zaprasza na “Dialogi”, czyli cykl tematycznych spotkań z wiernymi. Najbliższe, 18 stycznia (czwartek) o godz. 20:15 w kolegiacie św. Anny będzie poświęcone tematowi: “Co znaczy mieć relację z Bogiem?”. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca.
    • O godz. 15:00 Msza św. i adoracja eucharystyczna do godz. 18:00.
    • O godz. 18:00 w górnym kościele Eucharystia i spotkanie grupy św. o. Pio.
    • O godz. 18:00 w dolnym kościele nabożeństwo i spotkanie Duszpasterstwa Osób Żyjących w Niesakramentalnych Związkach Małżeńskich.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w sali św. Jana Pawła II spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja.
  7. W przyszłą niedzielę przypada niedziela finansowa. 'Bóg zapłać!' za ofiary przeznaczone na spłatę pożyczki w związku z wykonanym remontem elewacji.
  8. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Wzgórzach z bl. 36, 37 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 17 stycznia, a za Waszych zmarłych 24 stycznia o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z os. Na Wzgórzach bl. 38, 39. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.

9. Harmonogram kolędy