Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 7 stycznia 2018

Kościół Miłosierdzia Bożego Na Wzgórzach Krzesławickich w KrakowieChrzest Pański - 7 stycznia 2018

1. Zmianka różańcowa, dziś po Mszy św. o godz. 16:00 w intencji Róż.
  2. We wtorek o godz. 18:30 w sali św. Jana Pawła II zapraszamy na spotkanie opłatkowe grupy Misericordia.
  3. W środę o godz. 19:00 na plebanii odbędzie się spotkanie kolędowe Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej.
  4. W II piątek miesiąca o godz. 18:30 Eucharystia i spotkanie Duszpasterstwa Osób Stanu Wolnego 'Grupa 33', w dolnym kościele. Zapraszamy!
  5. Począwszy od 11 stycznia br., w każdy czwartek od godz. 18:30 do 19:30, w poradni rodzinnej na plebanii skorzystać można z bezpłatnych porad prawnych. Porady udzielane są przez adwokata lub radcę prawnego i dotyczyć mogą np: - prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, - dochodzenia odszkodowań, - prawa własności, - postępowania sądowego i egzekucyjnego, - prawa administracyjnego i karnego. Porady udzielane są ustnie i są bezpłatne. Na spotkanie należy wziąć dokumenty związane ze sprawą, która ma być omówiona. Więcej w gazetce.
  6. 'Bóg zapłać!' parafianom os. Na Wzgórzach z bl. 33, 34, 35 za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji prawimy Mszę św. 10 stycznia, a za Waszych zmarłych 17 stycznia o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Wzgórzach bl. 36, 37. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 8:00.

7. Harmonogram kolędy