Koncert Kolęd na Wzgórzach Krzesławickich

Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich - Koncert KolędMuzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich

Koncert Kolęd - 28 grudnia 2017

W czwartek, 28 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich odbędzie się Koncert Kolęd w ramach cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich. W koncercie udział wezmą: Martin Sturm z Niemiec oraz Chór Mieszany Canticum Iubilaeum.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Na koncert zapraszają: Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie oraz Parafia Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich. Honorowy patronat nad cyklem objął Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski. Kierownictwo artystyczne nad wydarzeniami cyklu sprawuje Marek Walczak organista parafii Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich.

Koncert Kolęd - Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich Kraków