Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 6 sierpnia 2017

Oaza Rodzin ze Wzgórz Krzesławickich na Krzeptówkach w ZakopanymŚwięto Przemienienia Pańskiego - 6 sierpnia 2017

1. Dzisiaj wyruszyła na Jasną Górę 37. Piesza Pielgrzymka Krakowska w intencji Ojczyzny i papieża Franciszka. Towarzyszmy pielgrzymom w modlitwie.
  2. Zmianka różańcowa, dziś po Mszy św. o godz. 16:00 w intencji Róż.
  3. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w tym tygodniu:
    • środa: św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy;
    • czwartek: św. Wawrzyńca;
    • piątek: św. Klary.
  4. Odpoczywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku dla nabrania sił fizycznych i duchowych.
  5. 'Bóg zapłać!' parafianom z ul. Kantorowickiej (od Kocmyrzowskiej do Geodetów) i Obwodowej za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 9 sierpnia, a za Waszych zmarłych 16 sierpnia o godz. 18:00.
    W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Kantorowickiej (od Geodetów do nr 1), Geodetów z przyległymi, Łąckiej. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30.

Oaza Rodzin ze Wzgórz Krzesławickich na Krzeptówkach w Zakopanym

Oaza Rodzin ze Wzgórz Krzesławickich