Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 30 lipca 2017

Oaza Rodzin zw Wzgórza Krzesławickich na Krzeptówkach w Zakopanym17. niedziela zwykła - 30 lipca 2017

1. Dzisiaj z okazji św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów na parkingu przykościelnym. Złożone z tej okazji pieniądze zostaną przekazane na środki transportu dla misjonarzy.
  2. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia
    • W poniedziałek - św. Ignacego z Loyoli
    • We wtorek- św. Alfonsa Marii Liguoriego;
    • W piątek - św. Jana Marii Vianneya,
  3. W I czwartek o godz. 17.00 – Godzina święta.
  4. W I piątek okazja do spowiedzi św. w godz. 6.30 – 8.00 i 16.30 – 18.00.
  5. W I sobotę Msza św. i nabożeństwo wynagradzające oraz modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa o godz. 7.00.
  6. Słowo Życia na sierpień jest wyłożone w przedsionku
  7. Nasza parafianka, matka samotnie wychowująca trójkę dzieci poszukuje nie drogo do wynajęcia na rok mieszkanie a bliższe informacje w zakrystii.
  8. Dziękujemy mieszkańcom ulic; Kocmyrzowska 19-39, Bukszpanowa, Niebyła, Cieślińskiej-Brzeskiej, Kantorowicka od Kocmyrzowskiej do nr 95 za troskę o kościół oraz złożoną ofiarę. W Waszej intencji zostanie odprawiona Msza św. 2 sierpnia a za Waszych zmarłych 9 sierpnia o godz. 18.00.
    O opiekę nad świątynią w tym tygodniu prosimy mieszkańców z ulic Kantorowickiej od Kocmyrzowskiej do Geodetów i Obwodowa. Kościół sprzątamy jutro od godz. 18.30 i w sobotę od godz. 7.30.

Oaza Rodzin ze Wzgórza Krzesławickich na Krzeptówkach w Zakopanym

Oaza Rodzin ze Wzgórz Krzesławickich