ŚDM 2016 - wydarzenia w Nowej Hucie

Światowe Dni Młodziezy 2016 KrakówProgram wydarzeń w Nowej Hucie

Światowe Dni Młodzieży w Nowej Hucie

Wspólnota Emmanuel zaprasza na Festiwal Młodych od wtorku 26 lipca do czwartku 28 lipca, który będzie miał miejsce na łące obok Nowohuckiego Centrum Kultury.

Szczególnie zapraszamy na Mszę otwarcia w plenerze we wtorek 26 lipca o godz. 20:00, w środę na koncert wokalisty Paddy KELLY, a w czwartek na Wieczór Miłosierdzia.

Zapraszamy także na katechezy w języku polskim, które będą głoszone w środę, czwartek i w piątek o 9:00 rano w kościele na Szklanych Domach.

Kochany, młody mieszkańcu Nowej Huty, nie wyjeżdżaj! Weź udział w wielkich wydarzeniach Światowych Dni Młodzieży – blisko Twojego domu. Jeśli przyjdziesz – wyjdziesz jako inny człowiek!
Zostań także misjonarzem wobec Twoich kolegów i koleżanek i zaproś ich na Światowe Dni Młodzieży w Nowej Hucie.
Wielkie skarby czekają na Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Informacje na stronie internetowej parafii na Szklanych Domach: www.szklanedomy.cystersi.pl

Światowe Dni Młodzieży - Krakow 2016 - wydarzenia w Nowej Hucie