Obraz Pana Jezusa na ścianie plebanii

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Zauważyliśmy, że na ścianie plebanii ktoś namalował obraz Pana Jezusa Miłosiernego. Czy nie wystarczy nam obraz w kościele?

Ks. Proboszcz: Rzeczywiście, na ścianie Przedszkola Parafialnego powstał w tym tygodniu piękny obraz Jezusa Miłosiernego, wykonany metodą graffiti. Artysta Mors pracował nad nim kilka dni. Prace utrudniał deszcz. To inicjatywa, z którą zwróciła się do nas Stacja 7.pl – interesujący portal katolicki, aby przygotować mural Jezusa Miłosiernego dla nagrania wideoklipu z hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Jak wypadnie klip, zobaczymy wkrótce. Natomiast graffiti z Jezusem bardzo pasuje do tego miejsca. Przypomina o Bożym miłosierdziu, które obejmuje każdego człowieka. Dojrzy to także ten, kto nie ma jeszcze odwagi by wejść do kościoła, ale zaparkuje swój samochód na naszym parafialnym parkingu. Niech w sercu każdego obudzą się słowa: "Jezu, ufam Tobie!" Jeśli artystyczny mural w tym komuś dopomoże, Bogu chwała!

Jezus Miłosierny na ścianie plebanii parafii Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach