Kto pyta ... Co dalej z pomnikiem Chrystusa Zmartwychwstałego na cmentarzu w Grębałowie?

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Co dzieje się z pomnikiem Chrystusa Zmartwychwstałego na cmentarzu w Grębałowie?

Pytanie: Co dzieje się z pomnikiem Chrystusa Zmartwychwstałego na cmentarzu w Grębałowie? Jakie nas czekają jeszcze prace i wydatki?

Ks. Proboszcz Jan Abrahamowicz: Właśnie trwają kolejne prace przy pomniku.

Przeprowadzono hydrofobizację figury, a betonowy cokół jest okładany szlachetnym granitem. Przestanie „straszyć” surowością formy.  Chcemy także wręczyć Chrystusowi Zmartwychwstałemu chorągiew zwycięstwa, która przypomina o Jego zwycięstwie nad grzechem i śmiercią.

Ufam, że zdążymy wykonać te prace przed 1 listopada, aby wszyscy mogli oddać hołd Zmartwychwstałemu nawiedzając cmentarz w Grębałowie.

Prosimy o finansowe wsparcie tych prac na konto parafii: 08 1240 2294 1111 0000 3723 9378,

„Bóg zapłać!” ofiarodawcom.