Ksiądz Jan Abrahamowicz wygłosił kazanie w Sanktuarium Błogosławionego Jana Pawła II w Krakowie

ksiądz Jan Abrahamowicz wygłosił kazanie w Sanktuarium Jana Pawła II w KrakowieDnia 22 października 2013 w Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach w liturgiczne wspomnienie Błogosławionego Jana Pawła II kazanie wygłosił ks. prałat Jan Abrahamowicz.

Dnia 22 października 2013 w Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach, w liturgiczne wspomnienie Błogosławionego, została odprawiona Msza św. koncelebrowana przez dziekanów Archidiecezji Krakowskiej pod przewodnictwem ks. prałata Wacława Gubały. Kazanie wygłosił ks. prałat Jan Abrahamowicz, proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Krakowie na Wzgórzach. Mszę św. transmitowała TV Trwam.